Pogotowie kanalizacyjne Szczecin i okoliceZadzwoń lub wyślij SMS: 792 06 08 12
Pogotowie hydrauliczne Szczecin 24h
onas galeria naszsprzet kontakt
przepychanierur
cisnieniowe
montazkotlow
kamera
instalacjewodnok
instalacjegazowe
centralne

Szybki kontakt:


792 06 08 12


przepychanierur@onet.pl


Facebook

NASZ SPRZĘT


Elektryczna maszyna Rems Cobra
do czyszczenia rur do szerokiego zastosowania przy czyszczeniu i udrażnianiu. Szybkoobrotowa z łączonymi spiralami. Niezawodna technika. Do rur 0 2-250. Pozwala ona rozprawić się z zatorami różnego rodzaju dzięki wymiennym końcówką które w zależności od zastosowania usuwają zator na swojej drodze.

pogotowie kanalizacyjne Szczecin
Maszyna wysokociśnieniowa
Maszyna wysokociśnieniowa jaką posiadamy działa na zasadzie wuka. Metoda polega na udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji strumieniem wody za pomocą elastycznego węża ciśnieniowego zakończonego głowicą czyszczącą . Dzięki swoim parametrom maszyna jest w stanie usunąć wszelkiego rodzaju osady z tłuszczu szlamu piasku liści i odrożnić instalację o średnicy od 50 mm do 250 mm. Wycofywany wąż oczyszcza instalację, usuwając pozostałości materiału blokującego przywracając tym samym drożność odpływu. Maszyna wysokociśnieniowa jaką posiadamy zapewnia ciśnienie robocze 190 barów na 19 litrów na minutę. Jest mobilna dzięki czemu umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach domów, domków jednorodzinnych, restauracjach obiektach handlowych jak i przemysłowych. Czyści przykanaliki odpływy kanalizacyjne ,deszczowe, odwodnienia, wszelkiego rodzaju zatory z osadu kanalizacyjnego, tłuszczu szlamu piasku liści itp.

wuko Szczecin
WUKO Szczecin

Przepychacz T-1000
Maszyna przeznaczona do najcięższych prac związanych z przepychaniem kanalizacji zapchanej od korzeni, kamienia, szmat, tłuszczu, dla średnic rur od 150, do nawet 600 mm, do odległości 150 metrów w naszym posiadaniu jest 50 metrów. Z uwagi że jest to maszyna spalinowa stosuje się ją na zewnątrz domków, od studni, do budynku czy między studniam. Jest nie zwykle przydatna w ciężkich warunkach atmosferycznych np. zimą. Tam gdzie nie jest w stanie pomóc nawet przepychanie mechaniczne czy ciśnieniowe,
maszyna T-1000 sprawdza się nadzwyczajnie. Dzięki elastycznm prętom, odpowiednimi końcówkom, napęd silnikiem spalinowym jest w stanie pokonac każdy zator.

wuko szczecin
Przy użyciu kamery inspekcyjnej firmy Rems Camsys Scolor
można wykonać już inspekcję rur od najmniejszych średnic z dużą ilością łuków, poznać przyczyny awarii a także elektroniczne zliczyć odległość do miejsca usterki.
Maszyna do udrażniania K-45
jest to profesjonalne urządzenie do udrażniania i przepychania zatorów w rurach o najmniejszej średnicy i bardzo dużej ilości ostrych kolan z którymi ani żadna spirala ręczna a tym bardziej mechaniczna z autoposówem nie jest w stanie sobie poradzić z powodu małej średnicy rur czy też ilości kolan w instalacji.
Elektryczna maszyna
do czyszczenia rur i udrażniania najgorszego typu zatorów np. zostawiony beton w rurach po budowie czy bardzo duża ilość korzeni w instalacji kanalizacyjnej. Maszyna ta ze względu na wielkość przęseł i swoją masę stosowana jest w ekstremalnych przypadkach.
Zamrażarka
łatwe, szybkie zamrażanie, bez opróżniania instalacji. Zamknięty obieg środka mrożącego. Stosowana do napraw i rozbudowy instalacji rurowych. Gdzie nie ma możliwości spuszczania wody bądź koszty są zbyt duże.


© Copyright 2017 WP INSTAL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design and created by L'art - studio graficzne