Pogotowie kanalizacyjne Szczecin i okoliceZadzwoń lub wyślij SMS: 792 06 08 12
Pogotowie hydrauliczne Szczecin 24h
onas galeria naszsprzet kontakt
przepychanierur
cisnieniowe
montazkotlow
kamera
instalacjewodnok
instalacjegazowe
centralne

Szybki kontakt:


792 06 08 12


przepychanierur@onet.pl


Facebook

Witamy państwa, naszą specjalnością jest udrażnianie przepychanie i czyszczenie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej metodą mechaniczną ciśnieniową jak i prętową. Metoda mechaniczna polega na udrażnianiu instalacji wewnątrz budynku jak i na zewnątrz za pomocą odpowiednich do średnicy rury i zatoru przęseł (łączonych spiral)Dzięki tej metodzie i odpowiednim wymiennym końcówką jesteśmy w stanie usunąć każdy zator kanalizacyjny.

Metoda ciśnieniowa polega na czyszczeniu kanalizacji za pomocą specjalistycznej maszyny o odpowiednim ciśnieniu .Używa jej się przeważnie na zewnątrz budynków albo z najbliższej studni pchając w stronę budynku. Rzadko w budynku gdyż grozi to zalaniem. Natomiast metoda prętowa jako maszyna spalinowa stosowana jest tylko na zewnątrz przeznaczona jest do wykonywania najcięższych prac związanych z przepychaniem kanalizacji w której znalazły się zanieczyszczenia stałe typu gruz korzenie itp..

Jako Pogotowie kanalizacyjne działamy już od dobrych kilkunastu lat na terenie szczecina policach Goleniowie jak i w przygranicznej strefie niemieckiej. Śmiało możemy przyznać, że jesteśmy bardzo dobrze wyszkoloną i wykfalifikowaną kadrę pracowników. Jako hydraulicy zajmujemy się elektrycznym ciśnieniowym i prętowym udrażnianiem, przepychaniem i czyszczeniem kanalizacji. Usuwamy zatory, tłuszcze, narosty, zatory użytkowe, jak również korzenie często wrastające się w rury jak i nawet beton w rurach . Przepychamy brodziki, prysznice, pisuary, toalety, zlewozmywaki, zlewy, studzienki piony i poziomy kanalizacyjne, przy kanaliki itp.

Służąc naszym klientom stosujemy wszystkie dostępne skuteczne i sprawdzone metody. Staramy się wyjść zawsze naprzeciw naszym klientom służąc im pomocą. W swojej pracy stawiamy na zaangażowanie profesjonalne podejście oraz uczciwość do wykonywanej pracy, w związku z czym możemy cieszyć się dobrą opinią Klientów. Na bieżąco staramy się śledzić rynek, aby usługi nasze opierały się na najlepszych możliwych rozwiązaniach Świadczymy swoje usługi, pomagając w usunięciu często bardzo poważnych problemów. Swoje usługi oferujemy w Szczecinie, Policach, przygranicznej strefie Niemiec i w okolicach wyżej wymienionych miejscowości, klientom indywidualnym w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, oraz firmom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym. Gwarantujemy dogodne ceny.


Staramy się być do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

© Copyright 2017 WP INSTAL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design and created by L'art - studio graficzne